15253658_372675026415795_6903356233477592717_n

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Almond Spa oraz uroczyste otwarcie Gabinetu Kosmetologii Estetycznej Estetique Moniki Szymikowskiej!

Czeka na Państwa wiele niespodzianek mianowicie pokazy: zabiegu ajurwedyjskeigo Shirodhara, makijażu, biżuterii Pierre Lang, sukien ślubnych w stylu boho Susanny Taranowskiej-Kornackiej oraz konsultacje: z kosmetologiem i fizjoterapeutą, dietetykiem, specjalistą w dziedzinie Ayurvedy Dorotą Ciźlą oraz Inną Sadowską – która doradzi jak być świadomą siebie.

Kluczowym punktem programu będą konsultacje Moniki Szymikowskiej. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej oraz anty-aging opowie o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie anty-aging.

Uczestników zapraszamy do wzięcia udziału w loterii wizytówkowej.

Do wygrania:
2 x zestawy kosmetyków Decleor, 5 x voucher na zabieg w Almond Spa, 10 x Voucher do Strefy Basenu i Saun w Almond Spa, 10x Voucher Rabatowy na zabiegi Medycyny Estetycznej Moniki Szymikowskiej, książki ufundowane przez Magazyn Dolce Vita, płyty Cd z muzyką Atmasfera – world Etno Music, biżuteria, dwa zestawy suplementów dla urody ufundowane przez firmę Hepatica.pl

Całość uświetni muzyka na żywo: relaksacyjne dźwięki gongów i mis tybetańskich oraz poczęstunek przygotowany przez Restaurację Magiel.
***
Nie masz jeszcze świątecznego prezentu dla bliskiej osoby?
Dzień otwarty to także możliwość zdobycia voucherów oraz świątecznych zestawów z kosmetykami z rabatem 10%.

Do każdego zakupu wręczamy Kartę Klubu Almond Spa uprawniającą do 10% rabatu na zabiegi oraz kosmetyki z oferty Almond Spa.

W Dniu Otwartym 15% rabatu na zabiegi w godzinach 9.00 do 16.00 (zapisy spa@hotelalmond.pl, tel. 58 351 90 85)

Wstęp wolny. Wystarczy zasygnalizować swą obecność klikając „Wezmę Udział”. Zapraszamy