_max3062

Monika Szymikowska

Monika Szymikowska założycielka i właścicielka firmy EQ Estetique zajmującej się metodami pozwalającymi zachować młody wygląd oraz zapewnić wysokiej jakości życie. Specjalistka od Kosmetologii Medycznej oraz przeciw starzeniu Anty Aging, o specjalizacji podologicznej. Dyplomowana Linergistka wykonująca makijaże odmładzające, utrzymujące się od 1 do 3 lat. Szkoleniowiec z zakresu kosmetyki medycznej i estetycznej, wizażu.
Doświadczenie zdobyła pracując w oddziałach Akademii Medycznej, szpitalach oraz równych placówkach medycznych. Współpracuje z lekarzami Chirurgii Plastycznej, Dermatologiem, Psychologiem oraz Dietetykiem. Dokonuje metamorfoz swoich klientów na ich życzenie uwieczniając zmiany i efekty podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Współpracuje ze sztabem osób zajmujących się wizerunkiem, w tym: styliści, wizażyści, fotografowie.

Posiada liczne certyfikaty z Medycyny Estetycznej, prawa medycznego. Absolwentka szkoły Medycznej, Wyższej Szkoły Morskiej – menadżer produktów kosmetycznych oraz Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni. Ukończyła Szkoły Wizażu w Polsce i zagranicą Kosmetik – Visagisten- und med. Fußpflege – Schule w Niemczech.