Monika Szymikowska – specjalistka od kosmetologii medycznej oraz zabiegów przeciwstarzeniowych anty-aging o specjalizacji podolog, dyplomowana linergistka. Absolwentka Szkoły Medycznej, Wyższej Szkoły Morskiej oraz Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni. Ukończyła szkoły wizażu zarówno w Polsce, jaki i za granicą: Kosmetik-Visagisten-und med. Fußpflege – Schule w Niemczech. Ambasadorka biżuterii FIORE PER LIE (ręcznie wykonywanej z kamieni półszlachetnych). Doświadczenie zdobyła pracując w oddziałach Akademii Medycznej oraz innych placówkach medycznych. Obecnie właścicielka firmy ESTETIQUE – Kosmetologii Medycznej.

Posiada liczne certyfikaty kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i prawa medycznego.

Aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług oraz korzystanie z najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, zdobywając wiedzę i nowe doświadczenia w tym zakresie. Swoją pracę traktuje z olbrzymią pasją i zaangażowaniem, a największą satysfakcję sprawia jej, gdy klienci są zadowoleni z uzyskanych efektów. Najwyższą wartością jest dla niej przede wszystkim bezpieczeństwo, zdrowie oraz dobro klienta! Ambasadorka Marki Fiore Per Lei – biżuterii ręcznie wykonanej z kamieni półszlachetnych o oryginalnych wzorach.

To, w co wierzę, co odczuwam i na czym się koncentruję, ukazuje się w otaczającym mnie świecie, pokazując mi, że dokonałam właściwego wyboru zawodowego. Odkąd pamiętam moim największym marzeniem było pomagać kobietom w kreowaniu własnego wizerunku. Na swojej drodze spotkałam wiele kobiet zarówno tych bardziej pewnych i świadomych własnej urody, jak i tych walczących z kompleksami – szukających właściwej drogi do odkrycia ich prawdziwego piękna. Rozmowy z nimi zmotywowały mnie do tego, aby wykorzystać moje umiejętności i kwalifikacje i pomóc im odnaleźć drogę, która pozwoli im poczuć się dobrze we własnej skórze, by zawsze czuły się piękne, zadbane i wartościowe. W każdej kobiecie potrafię dostrzec piękno, wychodzę z założenia, że nie ma brzydkich kobiet. Stworzona przeze mnie firma ESTETIQUE oferuje klientkom pełną gamę ofert dotyczących medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, kreowania wizerunku.

Współpracuję z grupą lekarzy, wspólnie dbamy o dobro każdej klientki, do każdej podchodzimy indywidualnie w sposób szczególny i wyjątkowy – to nas wyróżnia na rynku.
Doświadczenia zawodowe, częste udziały w szkoleniach z zakresu wizażu i stylizacji oraz udziały w wielu pokazach nauczyły mnie jednego: TO, W CO GŁĘBOKO WIERZYMY, ZAWSZE ZNAJDZIE ODZWIERCIEDLENIE W NASZEJ RZECZYWISTOŚCI.

Dlatego wierzę w ludzi, w każdym widzę piękno i dobro, nie boję się wyzwań, mam swoje zdanie, nigdy nie dążę do celu po trupach lecz zgodnie ze swoim wewnętrznym JA. Najważniejsza w życiu jest harmonia, wewnętrzny spokój oraz poczucie spełnienia na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej. Jestem przekonana, że za 10 lat moja Marka będzie rozpoznawalna w Polsce i zagranicą. Będą o niej pisać prestiżowe magazyny. Daję z siebie zawsze 100% i wiem, że to, co dajemy szczerze wraca do nas podwójnie, więc nieskromnie, ale z dumą powiem: MOJA MARKA skazana jest na SUKCES ! Uczę się z przeszłości i z popełnionych błędów i zamiast tworzenia murów które ograniczają i zatrzymują buduję stopnie, które pozwolą mi pójść dalej.
Pod koniec życia chciałabym poczuć, że to, w co wierzyłam, co odczuwałam i na czym się koncentrowałam miało odbicie w otaczającym mnie świecie. Zawsze będę postrzegać świat jako bezpieczny, dobry i pełen miłości. Chcę czuć się spełniona na każdej płaszczyźnie swojego życia, odczuwając satysfakcję z tego, że wykonałam „kawał dobrej pracy”. Chcę być zapamiętana jako osoba dająca z siebie 100%, lojalna i oddana, bo taką jestem.